فروش عمده تجهیزات پزشکی در پیشگام طب

پیشگام طب به عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی و درمانی با سابقه حضور 10 ساله خود در این صنف در اقدام جدید خود برای رفاه حال همکاران تجهیزات پزشکی اقدام به راه‌اندازی پخش عمده تجهیزات پزشکی و درمانی خود نموده است. در این بخش از پیشگام طب فروش عمده تجهیزات پزشکی و درمانی به سه بخش تقسیم می‌شود.

پخش و فروش عمده تجهیزات تخصصی پزشکی

در این بخش از پیشگام طب همکاران ما با تخصص و تجربه‌ای که در امر فروش عمده تجهیزات تخصصی پزشکی دارند، به شما کمک خواهند کرد تا از میان بهترین و معتبرترین تجهیزات تخصصی پزشکی به شما بهترین قیمت را از میان برترین تولید کننده‌گان و وارد کننده‌گان این تجهیزات پیشنهاد دهند. به شما اطمینان خواهیم داد که اگر شما قصد تجهیز بیمارستان، درمانگاه و یا مطب را داشته باشید، بهترین تجهیزات تخصصی پزشکی را برای شما فراهم خواهیم کرد.

پخش و فروش عمده تجهیزات پزشکی خانگی

اگر شما در هر جای ایران در کار فروش تجهیزات پزشکی خانگی هستید و یا از همکاران داروخانه ما هستید، پیشگام طب با داشتن عاملیت فروش برترین تجهیزات پزشکی خانگی این امر مهم را برای شما فراهم خواهد کرد تا از میان بهترین تجهیزات پزشکی خانگی بهترین قیمت را برای خرید عمده تجهیزات پزشکی خانگی فراهم خواهد کرد. همکاران ما در این بخش تماما دارای اطلاعات کافی و تخصصی در این باره بوده و به شما به عنوان مشاور یاری خواهند رساند.

پخش و فروش عمده لوازم مصرفی پزشکی

یکی از پرمصرف‌ترین و پر تقاضاترین کالاهای پزشکی، لوازم مصرفی پزشکی محسوب می‌شود. پیشگام طب با داشتن چندین کارگاه تولیدی لوازم مصرفی از قبیل گان جراحی، لباس بیمار، روتختی یکبار مصرف و. . . در امر البسه یکبار مصرف بیمارستانی از پیشگامان تولید این عرصه محسوب می‌شود، همین امر در ارائه و فروش لباس‌های بیمارستانی برای شما همکاران گرامی بهترین قیمت را فراهم خواهد کرد. زیرا این دسته از لوازم مصرفی پزشکی مستقیما تولیدات خود شرکت می‌باشد و بدون واسطه به دست شما خواهد رسید. دیگر دسته بندی‌های لوازم مصرفی پزشکی مانند: سرنگ، آنژویکت، سوند، سوزن و. . . پیشگام طب با دارا بودن نمایندگی پخش بهترین و معتبرترین تولید کننده‎های لوازم مصرفی بیمارستانی و پزشکی این نوید را به شما می‌دهد که بهترین قیمت این اقلام مصرفی بیمارستانی را از ما دریافت خواهید کرد.