پرداخت اینترنتی

کاربران وبسایت پیشگام طب می‌توانند هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است. پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

  • لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

هنگام ثبت سفارش می‌توانید پرداخت اینترنتی را انتخاب نمایید و بعد از وارد شدن به درگاه ،اطلاعات پرداخت خود را وارد کنید.

برای پرداخت اینترنتی شما به موارد ذیل نیاز دارید:

  – شماره کارت (شماره 16 رقمی روی عابر بانک)

  – رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

CVV2 (یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. )

تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا بر روی کارت‌ بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید. )

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

– مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل می‌باشد را در حساب کاربری خود ثبت نماید.
– در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود می‌پذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خریدهای انجام شده از پیشگام طب، رضایت دارد. سپس با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را می‌پذیرد. 
– در صورتی که در هر خرید، واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده است با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، پیشگام طب مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

پرداخت امن و مطمئن

سایت پیشگام طب در کلیه مراحل عضویت و ورود کاربران و همچنین پرداخت‌های آنلاین از طریق درگاه اینترنتی بانکی است که از پروتکل امن یا (SSL (Secure Sockets Layer استفاده می‌نماید.

گواهی و پروتکل SSL نوعی نظام تبادل اطلاعات به صورت امن و محرمانه است که ضامن محفوظ و محرمانه ماندن اطلاعات تبادل شده بین کاربر و سایت است. سایت‌هایی که دارای سیستم و گواهی SSL اند بالاترین ضریب امنیتی را برای کاربران حین ثبت نام و یا پرداخت‌های اینترنتی فراهم می‌آورند. یکی از ویژگی‌های سایت امن آن است که در قسمت نشانی صفحاتی که با پروتکل SSL تبادل داده را انجام می‌دهند، آدرس با عبارت https (به جای http) شروع می‌شود که حرف s اضافه شده در انتهای http مخفف secure یا همان امن است.

همچنین برخی مرورگرها مانند کروم و فایرفاکس و دیگر مرورگرهایی که بروزرسانی شده‌اند، در قسمت نشانی مرورگر ابتدای آدرس سایت پیشگام طب را به رنگ سبز رنگ نمایش می‌دهند که نشانه دیگری از امنیت بالای تبادل اطلاعات در سایت می‌باشد.

در سایت پیشگام طب، کلیه قسمت‌هایی که به نوعی با اطلاعات شخصی کاربران (مانند صفحات عضویت یا ورود) و یا محرمانه (مانند اطلاعات مربوط به پرداخت آنلاین) سر و کار دارند با پروتکل SSL امن شده‌اند. همچنین در پرداخت‌های آنلاین، کاربران مستقیما وارد درگاه بانکی می‌شوند و اطلاعات کارت بانکی را که بویسله آن خرید اینترنتی انجام می‌دهند را در درگاه سایت بانکی وارد می‌کنند. بنابراین هیچگونه اطلاعات محرمانه بانکی درون سایت پیشگام طب صورت نمی‌گیرد.