درباره تجهیزات پزشکی پیشگام طب

فروشگاه تجهیزات پزشکی پیشگام طب در زمینه خرید و فروش لوازم پزشکی، ارائه دهنده انواع کالاهای مصرفی و پزشکی، تجهیزات درمانی در سراسر کشور است. ما با تمرکز بر سه ویژگی قابل اعتماد بودن، بهترین پشتیبانی مشتریان و ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان در کنار شما خواهیم بود.

فروشگاه تجهیزات پزشکی پیشگام طب در سال 1390 تاسیس شد و فعالیت خود را در شهر مشهد آغاز کرده است. هدف ما در فروشگاه تجهیزات پزشکی کسب رضایت جامعه پزشکی، مراکز بهداشتی و درمانی، تحقیق عرصه سلامت و همچنین از همه مهم تر رفاه حال مردم و مشتریان است.

ما سعی کرده‌ایم با به کارگیری نیروهای متخصص در حوزه مهندسی پزشکی خریدی آسان را در حوزه سلامت بدون واسطه در اختیار شما قرار دهیم. محصولات ما با تضمین اصل بودن کالا و بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به شما ارائه می‌شود.

فروشگاه تجهیزات پزشکی پیشگام طب با رعایت اصول و چارچوب قوانین تجاری کشور کار خود را پیش خواهد برد تا حضور دائمی در کنار شما مشتریان عزیز داشته باشیم.

اهداف ما

همواره تلاش خواهیم کرد تا بتوانیم بر قله آرزوهای خود از ساخت فروشگاه اینترنتی پیشگام طب ایستاده باشیم، همان قله‌ای که بر فراز آن ارائه یک خدمت مناسب و مشتری‌مداری زیباترین چشم‌انداز آن خواهد بود. برای بالا رفتن از این قله یاری شما همراهان گرامی همواره باعث دلگرمی و اعتماد به نفس ما خواهد بود. پس برای رسیدن به تعالی یاد شده از لحظه‌ای تلاش دست نخواهیم کشید و همواره مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر خواهیم گذاشت.

ما با هدف قرار دادن شش اصل زیر همواره تلاش برای بهبود خدمات خود کرده‌ایم.

  • توسعه شبکه بازاریابی و فروش یکپارچه
  • ارائه خدمات برتر و پشتیبانی 24 ساعته
  • کاهش هزینه‌های توزیع
  • افزایش تعداد مشتریان دائمی شرکت و کسب رضایت از آنها
  • ارائه خدمات با بهترین کیفیت
  • تلاش در عرصه سلامت و حوزه پزشکی
ماموریت ما

با ورود به کار تیمی و با اتکا بر سرمایه انسانی وفادار، متعهد و مسئولیت پذیر خود و با آشنایی عمیق نسبت به خواسته‌ها و نیازهای معرف کنندگان و مشتریان، توزیع انواع کالاهای معرفی پزشکی و تجهیزات درمانی در سراسر کشور را رسالت خود می‌دانیم.

ماموریت‌های شرکت به شرح ذیل می‌باشد.

فروش تجهیزات پزشکی

ارسال سریع و به موقع محصولات

ارسال کالا به سراسر کشور

بهترین پشتیبانی به مشتریان